درباره ما

لوگوی کوشش کشت
shapeدرباره ما

بافت رویش سبز رازی

شرکت بافت رویش سبز رازی (کوشش کشت) در سال 1393 با هدف تولید گیاهان دارویی و پایه‎‌های رویشی از طریق روش‌های نوین کشت بافت به همت دکتر کیان جوادی کوشش شروع به فعالیت نمود و در سایه تلاش متخصصان مجموعه، در سال 1395 حرکت رو به گسترش شرکت افزونی یافت و در همین راستا، در سال 1397 شرکت با ثبت برند تجاری کوشش کشت موفق به دریافت مجوز تولید پایه های گیاهان هسته دار عاری از ویروس و لیبل آبی از موسسه ثبت و گواهی بذر و نهال کشور شد.

همچنین از ابتدای سال 1401، دو مجموعه بافت رویش سبز رازی (کوشش کشت) و لابراتوار کشت بافت گیاهی حسامی همکاری جدیدی را برای پرورش گیاهان جوان کشت بافت شده گردو در گلخانه های این شرکت آغاز نمودند. این همکاری با هدف آماده سازی نهال های گردو کشت بافتی جهت انتقال به باغات در اقصی نقاط کشور شکل گرفت و هم اکنون این مجموعه مفتخر است که اعلام نماید این نهال ها در بالاترین سطح کمی و کیفی آماده ارائه به باغداران عزیز کشور می باشد.

img
img
greenhouse
yissue culture lab
shape بخش ها

آزمایشگاه و گلخانه

مجموعه شرکت مشتمل بر دو بخش اصلی آزمایشگاه و گلخانه است. بخش آزمایشگاه شامل واحدهای کشت بافت و تحقیق و توسعه می‌باشد. واحدهای مجموعه گلخانه‌ای نیز شامل سالن‌های ایزوله جهت نگهداری پایه های مادری عاری از ویروس، سازگاری و انتظار است. بر پایه توان عملیاتی، مجموعه قابلیت تکثیر، تولید و عرضه انواع گیاهان را از طریق کشت بافت داراست و آماده همکاری با شرکت‌ها و موسسات مختلف فعال در این حوزه می‌باشد. در حال حاضر، تولید پایه‌های رویشی درختان میوه با بالاترین شرایط استاندارد به بازارهای هدف عرضه می‌شود. همچنین مجموعه پویای کوشش کشت در جهت رویکرد‌های بلند مدت خود در حال تکمیل بخش‌های جدید جهت توسعه تولید و افزایش تنوع در محصولات می‌باشد.

آزمایشگاه مجهز شامل واحدهای کشت بافت، تحقیق و توسعه

مجموعه گلخانه‌ای شامل سالن‌های ایزوله جهت نگهداری پایه های مادری عاری از ویروس

بر پایه توان عملیاتی، مجموعه قابلیت تکثیر، تولید و عرضه انواع گیاهان را از طریق کشت بافت داراست و آماده همکاری با شرکت‌ها و موسسات مختلف فعال در این حوزه می‌باشد