کرج, هشتگرد, تنکمان، خیابان گلزار،خیابان نیایش،خیابان رازی 09057945401 02634450019

ارقام پیوند شده بر روی پایه های رویشی بر خلاف پایه های بذری، دارای اندازه یکسان و شرایط رشدی مساوی هستند از این رو، احداث باغات همگن و اجرای سیستم های هرس و تربیت یکسان در آنها به آسانی صورت می گیرد.

یکنواختی رسیدگی در ارقام پیوند شده بر روی پایه های رویشی به وضوح در محصولاتی مانند هلو، شلیل، آلبالو، گیلاس، گلابی، آلو و بسیاری از میوه های دیگر به چشم می خورد.

یکنواختی درختان و امکان هرس و فرم دهی یکسان درختان در کنار صفات پاکوتاه کنندگی در برخی از پایه و امکان ایجاد باغات داربستی سبب می گردد که عملیات برداشت در باغات پایه رویشی به راحتی صورت گیرد.

در باغات مدرن احداث شده با پایه های رویشی، شکل، اندازه و رنگ میوه در مقایسه با پایه های بذری بسیار مطلوب تر بوده و بازارپسندی آنها به ویژه برای صادرات از درجه ارزش بالاتری برخوردار است.

غالب درختان پایه بذری در شرایط تنش های محیطی از جمله غرقاب، اسیدیته بالای خاک، خشکی و شوری؛ کیفیت و کمیت مناسبی از نظر تولید ندارند و تنوع در واکنش به تنش ها در بین درختان یک باغ بسیار بالاست.

در هر شرایط آب و هوایی و خاک منطقه آفات و بیماری های مهمی برای گونه های مختلف باغی وجود دارد که در باغات بذری باعت خسارات بسیار زیادی می گردد.

چرا ما؟

شرکت بافت رویش سبز رازی (کوشش کشت) با کادری مجرب و تحصیل کرده در زمینه علوم مختلف کشاورزی آماده ارائه خدمات مشاوره های تخصصی در زمینه های ذیل آماده ارائه خدمات است

تماس

آخرین مقالات

تماس با ما

کرج, جهانشهر,بلوار ماهان,ساختمان آتریسا, واحد 19

کرج, هشتگرد, تنکمان، خیابان گلزار،خیابان نیایش،خیابان رازی

با ما در ارتباط باشد

واتس آپ
اینستاگرام
تلگرام
لینکدین